LLC "Sanatorium ‘Podolie’", Kurortnaya Str., 10, Khmelnik, Vinnitsa Region, Postal code: 22000
  • from 8:00 to 21:00
  • (067) 23-23-415

На курорті в Хмільнику працює сучасний басейн. 5 причин почати займатися плаванням.

22 June 2019

Відпочинок у хмільницькому санаторії «Поділля» дозволяє не тільки оздоровити організм, але й гарно провести час. Насолоджуватися природою у чарівній лісопарковій зоні та релаксувати в сучасному басейні. Він збудований за новітніми технологіями, встановлені якісні фільтри очистки води. Блакитна чаша і панорамні вікна у приміщенні.

Заступник директора з медичної частини Леонід Марчук розповідає, що плавання корисне при багатьох недугах. Оскільки санаторій має потужну базу лікування опорно-рухового апарату, то водні процедури допомагають швидшій реабілітації хворих, розслаблюють м’язи, зменшують болі та просто дарують задоволення.

Відвідувати басейн можуть не тільки пацієнти, але всі охочі. Абонемент доступний на рецепції санаторію.

«Це великий 25-метровий басейн. Під час реконструкції було повністю відновлено чашу, а також оснащено фільтрувальну систему надсучасними фільтрами з потужними насосами. Також було відремонтовано роздягальні басейну. Збудовано простору кімнату відпочинку та прекрасну сауну. У приміщенні басейну до послуг відвідувачів WI-FI Інтернет», – зазначає Леонід Марчук.

Фахівці курорту в Хмільнику на практиці переконалися у корисності відвідування басейну. Пацієнти відчувають покращення самопочуття та приплив енергії.

5 причин відвідати басейн у санаторії «Поділля»

1.Вода у 8 разів щільніша за повітря. У воді наше тіло перебуває наче в стані невагомості, немає навантажень на суглоби та кістки, на відміну від інших видів спорту, відбувається рівномірне тренування всього тіла.

2.Плавання підходить людям різних вікових категорій та рівня підготовки, комплекції. Ним рекомендують займатися навіть під час вагітності, для підготовки до пологів.

3.Під час тренувань у басейні організм загартовується, відбувається тренування судин, нормалізується артеріальний тиск, зміцнюються глибокі м’язи спини і пресу, що дуже важливо для людей із сидячим способом життя.

4.Обмін речовин прискорюється на 50-75%, адже різниця між температурою тіла та водним середовищем активізує обмінні процеси. Регулярні заняття у воді зроблять ваше тіло гнучким, витривалим і сильним, дихання спокійним, а думки ясними.

5. Плавання корисне не лише для профілактики захворювань, а й під час лікування.

За матеріалами Вінниця.info