LLC "Sanatorium ‘Podolie’", Kurortnaya Str., 10, Khmelnik, Vinnitsa Region, Postal code: 22000
  • from 8:00 to 21:00
  • (067) 23-23-415

У санаторії «Поділля» найефективніше в Україні лікують болі в спині

27 July 2019

У Хмільнику, що на Вінниччині, працює санаторій, де пропонують найефективніше лікування болів у спині. Його методики вважають одними з найкращих в Україні. Санаторій «Поділля» має висококваліфікованих фахівців, комфортні апартаменти і неймовірну природу навколо – зцілює навіть повітря.

Заступник директора з медичної частини Леонід Марчук зазначає, що захворювання хребта дуже поширені не тільки в дорослому віці, але, на жаль, часто проблеми зустрічаються в дітей. Саме тому в закладі поєднують різні види терапії – від лікувальної фізкультури – до підводного витягування хребта. Все залежить від стану пацієнта. Щоб не нашкодити організму, перед призначенням проводять дослідження та обстеження.

«Коли болить спина, дуже важливо не відтягувати момент її лікування. Потрібно відразу ж звертатися до професіоналів, які зможуть швидко визначити причину болю і полегшити ваш стан. Ми працюємо вже багато років, приймаємо пацієнтів з усієї країни та із закордону. Досвід показує, що повний курс процедур дозволяє позбутися скованості у хребті, болі в попереку. Дуже часто саме захворювання опорно-рухового апарату провокують головний біль. Тому, завершивши лікування, ви забудете і про нього.

Ми пропонуємо лікувати грижі хребта без оперативного втручання. І наші методи дійсно дають дуже хороший результат», – говорить Леонід Марчук.

Кожному пацієнту в індивідуальному порядку лікар призначає процедури лікування хребта або його профілактику. Це може бути тракція хребта в басейні з радоновою водою, магнітотерапія, електрофорез, бальнеотерапія, масажі, спортивна гімнастика, дошка Євмінова, лікування торфом…

Радонові ванни

Радонові ванни мають протизапальний та знеболюючий ефект. Покращують імунну систему, кровообіг, стимулюють роботу залоз внутрішньої секреції, відновлюють багато функцій організму.

Близько 2% радону, що міститься у ванні, проникає через шкіру і викликає звуження судин, що чергується з їх розширенням. Вони пов’язані з інтенсивною дією на нервово-м’язову, кісткову, серцево-судинну і інші системи організму.

Лікування хребта торфом

Механізм торфолікування хвороб опорно-рухового апарату складається з трьох компонентів – механічного, температурного і біохімічного. Комплекс таких впливів забезпечує розсмоктуючий і протизапальний ефект.

90% відпочиваючих у санаторії «Поділля» говорять про покращення самопочуття після торфолікування.

Масаж

Масаж допомагає позбутися від больових відчуттів, покращує стан шкірних покривів, зміцнює м’язи спини, а також позитивно впливає на діяльність серцево-судинної, імунної та нервової систем.

Лікувальна фізкультура

ЛФК має велике значення у лікуванні остеохондрозу. Вона дозволяє розробити м’язи навколо хребта, збільшити їх пластичність, зміцнити. Крім того, вправи допоможуть підсилити кровотік в м’язах, суглобах, запобігаючи подальший розвиток патології.

Підводне витягування

Фахівці закладу лікують грижі за 12 сеансів – без оперативного втручання. Для цього використовують спеціальний метод витягування хребта – у радоновій воді. Однак перед процедурою обов’язково потрібно пройти обстеження.

За матеріалами Вінниця.info