ООО «Санаторий «Подолье», ул. Курортная, 10, г. Хмельник, Винницкой области, инд. 22000
  • с 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

ЦІЛЮЩІ РАДОНОВІ ВОДИ РОБЛЯТЬ СПРАВЖНІ ДИВА

5 августа 2020

Усім відомий радон вилікував тисячі людей з України та усього світу. Відчувши якості цілющого радону та позбувшись хвороб у санаторії «Поділля», люди дивуються швидким результатам і радять друзям та знайомим пройти курс лікування у цьому ж закладі.

Прикладів з життя про те, як радон врятував людей від недуг існує чимало. Деякі переповідаються із покоління в покоління.

Одну з таких історій пам’ятає лікар-невролог санаторію «Поділля»  Тетяна Бойко. Адже це відбулося у її родині. Цю історію вона розповідає відпочиваючим та багатьох із них лікує за допомогою радону від різних недуг.

«Мій дідусь 1900 року народження у віці близько 40 років дуже захворів. У нього був ревматизм. Це був час, коли медицина була не надто розвиненою і він дуже страждав від недуги.

Лікували його за допомогою хвої запареної у великих бочках та укутування. Але це не долало недугу.

В той час тільки виявили радон і проводили перші дослідження. І він почав приймати радонові ванни.

Саме вони у ті далекі часи врятували його від хвороби. Дідусь, в прямому розумінні, став на ноги. Він у доброму здоров’ї дожив до 80 років. І у свої 80 — ліг, заснув і помер», — розповіла Тетяна Дмитрівна.

Минав час і методика лікування за допомогою радону вдосконалювалась. Нині в санаторії «Поділля» вона найкраща. Як і лікарі, котрі усе життя присвятили вивченню властивостей радону, практиці лікування захворювань та застосуванню комплексного підходу до лікування гострих та хронічних недуг.

Якщо Ви маєте захворювання опорно-рухового апарату, суглобів, шкіри чи інші хронічні недуги, — зверніться до лікарів оздоровниці, пройдіть курс лікування та переконайтесь у цілющих властивостях радону.

У нас Ви позбавитесь хвороб та повернете радість повноцінного життя.