ООО «Санаторий «Подолье», ул. Курортная, 10, г. Хмельник, Винницкой области, инд. 22000
  • с 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Сауна і басейн у Хмільнику – в санаторії створили ідеальні умови для відпочинку та відновлення.

30 августа 2019

Щоб гарно відпочити, не треба далеко їхати. Адже у Хмільнику працює затишний санаторій «Поділля». Великий басейн для плавання дозволить вам зняти втому та покращити тонус м’язів, а сауна – відновити енергію. Хамам у поєднанні з басейном використовують як здорові люди, так і ті, хто має хронічні захворювання (після консультації лікаря). Для організму – це справжній релакс, якого інколи так бракує.

Основна ідея такого відпочинку — в різниці температур. Тепла і волога атмосфера сауни робить нас розслабленими, пори нашої шкіри відкриваються, м’язи прогріваються, а судини розширюються. Якщо після цього зануритися у прохолодну воду басейну, очищені пори швидко закриються, м’язи тонізуються, а стінки судин різко звузяться, що буде ідеальним тренуванням для них.

Басейн олімпійського стандарту відкрили у санаторії «Поділля» зовсім недавно. Він має потужну систему фільтрації. Тому на відвідувачів завжди очікує тепла, чиста і прозора вода, доброзичлива атмосфера та чарівна природа поруч. У касі закладу можна купити абонемент для відвідування найкращого басейну.

Відпочинок повинен бути гармонійним, приносити задоволення і користь, заспокоювати і надихати одночасно – саме цим правилом керується санаторій, запрошуючи до себе гостей.

У санаторії «Поділля» повністю оновили роздягальні для відвідувачів басейну. Все сучасне та зручне. Збудували простору кімнату для відпочинку. У приміщенні басейну до послуг відвідувачівWI-FI інтернет.

Санаторій «Поділля» — це унікальний курорт для релаксації, відновлення та оздоровлення.

— Розташований у хвойній лісовій зоні, де зцілює кожен ковток повітря.

— Фонтани та затишні алеї для відпочинку душі і тіла. Цілковита гармонія з природою.

— Сучасний басейн з потужною системою фільтрації води. Довжина чаші 25 метрів. Кришталева чистота і бездоганний комфорт.

— Кімната для релаксу, сауна. Оновлена роздягальня. Доступний WI-FI для кожного відвідувача.

— У номерах – просторі кімнати і зручні меблі. Красиво та по-домашньому затишно. Чарівні краєвиди з балкону.

— Тільки найкращі фахівці, що подбають про ваше здоров’я.

— Великий спектр процедур від різних захворювань. Радонові ванни, грязелікування, підводний душ-масаж, електролікування, ЛФК та багато іншого.

— Особливий підхід до кожного пацієнта.

— Смачна кухня з дієтичним та звичайним меню.

Курорт «Поділля» — місце відновлення та сили.

За матеріалами Вінниця.info