ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

12-річна учасниця фестивалю «Золотий птах» пройде курс реабілітації в санаторії «Поділля»

22 Квітня 2018

21 квітня у Вінниці за підтримки Марини Порошенко відбувся ІІ Міжнaродний пісенний Фестивaль «Золотий птaх» для дітей тa молоді з особливими потребaми. Його учасниками стали представники зі всієї України, Молдови і Грузії. На сцені театру Садовського лунали пісні, звучали музичні композиції, вірші…

Переможницею фестивалю стала Анастасія Тарнавська, саме вона представить нашу країну на пісенному святі «Чехочинські творчі зустрічі» у Польщі.

Жоден з конкурсантів не залишився без приємних презентів від постійних спонсорів і партнерів конкурсу. Санаторій «Поділля», що в Хмільнику, подарував курс реабілітації 12-річній Юлії Козі. Маленька дівчинка прикута до візка, бо хворіє на ДЦП. Вже у липні вона разом з мамою зможе оздоровитися в одному з найкращих закладів, що спеціалізується саме на лікуванні опорно-рухового апарату.

«Цей проект дійсно особливий. Він дозволяє дарувати частинку добра і, разом тим, є гарним кроком до справжнього європейського суспільства. Юля та її мама вже влітку побувають у санаторії «Поділля». Ми підготуємо для дівчинки спеціальний курс – це і лікування радоном, і торфотерапія, підводні масажі та багато іншого. Маємо надію, що природа цілющого хвойного лісу, гарні умови проживання, здорове харчування та терапія під наглядом справжніх професіоналів підуть дівчинці на користь. Вона дуже талановита», – говорить директор санаторію «Поділля» Анатолій Реп’ях.

Під час фестивалю він вручив юній конкурсантці сертифікат на курс реабілітації.

Нагадаємо, що у санаторії на Вінниччині грижі хребта лікують без операцій.

За матеріалами сайту vinnitsa.info