ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Ароматом хвої та свіжістю чистого лісового повітря зустрічає санаторій “Поділля”

2 Жовтня 2020

Ми допомагаємо навіть у тих випадках, коли дороговартісне лікування безсиле перед хворобою…

Хронічні захворювання опорно-рухового апарату та суглобів, нервової системи, судин, бронхо-легеневої системи, ускладнення цукрового діабету, алергічні реакції та інші недуги лікують за допомогою радонових вод та комплексного підходу із застосуванням вдосконалених методик і медичного обладнання.

 

У закладі проходять лікування зірки українського шоу-бізнесу, заможні люди з країн близького й далекого зарубіжжя та жителі звичайних містечок і сіл. Адже хвороби виникають в усіх, незалежно від соціального статусу та віку…

– Закордонні лікарі часто дивуються, коли після їхніх невтішних прогнозів щодо певних хвороб, люди одужують у санаторії «Поділля», – розповіла лікар-невролог Тетяна Бойко. – Я лікувала жінку 45-років, яка приїхала з Норвегії, з болями у хребті та порезом стопи (це захворювання, при якому не функціонують м’язи). У комплексі радонотерапії та медикаментозного лікування, мені вдалося не лише позбавити її від захворювань спини, а й від порезу. Лікування за допомогою радонових ванн допомогло вилікувати молодого киянина від келоїдних рубців на тілі, що виникли після опіків. Він взагалі не міг рухатись, а по проходженню курсу лікування, його шкіра почала відновлюватись і він знову почав вести звичний спосіб життя. Дуже часто із захворюваннями спини звертаються люди, яким показані оперативні втручання, а в нас вони виліковуються без операцій.

Таких історій, які часто називають дивом, тут безліч. Поставити людину на ноги у прямому значені цього висловлювання допомагають цілющі властивості радону та методики, які роками розробляються і вдосконалюються лікарями закладу.

– Радон зцілює завдяки своєму багатому складу, до якого входять майже всі елементи таблиці Менделєєва, – зазначає Тетяна Дмитрівна. – Радонові ванни чинять на організм людини обезболюючу та анальгезуючу дію. Покращують імунну систему, кровообіг, стимулюють роботу залоз внутрішньої секреції. Це сприяє швидкому відновленню організму та підвищенню лікувального ефекту від інших процедур, які призначаються людині в комплексі з радоновими ваннами.