ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Фахівці з усієї вінниччини зустрінуться в санаторії «поділля» задля оновлення лікувальних методик

22 Травня 2018

Задля покращення та оновлення лікувальних методик 24 травня відбудеться конференція на базі санаторію «Поділля», що у Хмільнику Вінницької області. Початок об 11 годині.

Конференція триватиме цілий день і відбудеться за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницького національного медичного університету імені Миколи Пирогова.

Подібні заходи для санаторія “Поділля” стали традиційними і проходять щорічно.

Практична конференція з теми «Вибрані питання реабілітації та вторинної профілактики хронічних захворювань» об’єднає водночас фахівців Барського, Калинівського, Літинського, Немирівського, Тиврівського, Хмільницького, Козятинського, Вінницького районів та обласного центру.

Аби поділитись напрацюваннями та досвідом з тими, хто готовий перейняти ефективні практики, зберуться справжні професіонали своєї справи – 150 лікарів з усього регіону.

Шляхом обміну досвідом передбачено покращення кваліфікації лікарів. Присутні прослухають доповіді десяти колег з локальних тем. Усі учасники отримають сертифікати учасників науково-практичної конференції.

Заступник директора медичної частини санаторію «Поділля» Леонід Марчук говорить:

– Головне завдання медика – максимально вилікувати пацієнта і не допустити, щоб захворювання переросло у хронічну форму. Тому ця конференція дуже важлива. Фахівці діляться своїм досвідом і напрацюваннями, які можна використати на практиці. Для прикладу, два роки тому ми почали використовувати у санаторії бішофіт – унікальний екологічний мінеральний комплекс, у вигляді ванн та гелів. Нам цікаві інноваційні методи, які дійсно покращують самопочуття хворих або є гарною профілактикою.  

Директор санаторію Анатолій Реп’ях підтримує подібні заходи з обміну досвідом набутих практик:

– Практична конференція такого рівня допоможе співпрацювати лікарям з усього регіону, а також перейняти кращі практики й досвід.

Анатолій Реп’ях зауважує, що санаторій планує щорічно проводити подібні заходи. Адже заклад має потужну лікувальну базу. А територія санаторію дозволяє зібрати разом велику кількість професіоналів. Бонус конференції – чудові краєвиди хвойного лісу.