ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

КОЛИ ЖИТТЯ ВТРАЧАЄ СЕНС, А СТАН ЗДОРОВ’Я НЕ ДАЄ ЖОДНИХ НАДІЙ – ЗЦІЛЮЮТЬ ЛІКАРІ «ПОДІЛЛЯ» І СЛАВНОЗВІСНИЙ РАДОН

17 Серпня 2020

Бути здоровим,  успішним, щасливим, мати безліч планів та мрій, прямувати до своєї мети і в одну мить втратити можливість рухатись та працювати, насолоджуватися життям і звичними діями…

Це одне з найважчих випробувань для кожної людини.

Ця історія про те, як лікар від Бога санаторію «Поділля» Тетяна Бойко повернула радість життя молодій людині, яка страждала від наслідків важких опіків.

У диво зцілення було мало віри, і чоловік міг би залишитись інвалідом, та врятував цілющий радон…

«У нашій оздоровниці з 2002 року постійно проходить лікування киянка Раїса. Приїздить з року в рік…

Одного разу вони приїхала з сином, який був у важкому депресивному стані. Все його тіло було у келоїдних рубцях, як наслідок опіків, – розповіла Тетяна Дмитрівна.

Молодий 28-річний чоловік, успішний підприємець та спортсмен, страждав від того, що через хворобу не міг ні водити авто, ані займатися спортом, ані працювати.

Як згодом розповіла пані Раїса, нещасний випадок стався, коли син разом з її чоловіком розбирали речі покійної мами. З хліва винесли стару скриню, палили, і вона вибухнула. Від цього син і отримав важкі опіки.

Келоїдні рубці не давали тілу рухатись. Зазвичай їх лікують хірургічним методом, але повністю реабілітувати людину в такому стані майже неможливо.

Я призначила лікування, до комплексу якого входили радонові ванни. Він приймав процедури і за короткий час стан шкіри почав покращуватися.

Після курсу лікування він вже вільно міг згинати кінцівки, приїхавши додому – сів за кермо та поступово почав займатися тими справами, якими займався до нещасного випадку.

Чудодійні властивості радону – його багатий склад усіх життєво-важливих мікроелементів, у ньому вся «таблиця Менделеєва».

Радонові ванни чинять протизапальну та анальгезуючу дію, вони пом’якшують та лікують шкіру.

Ефективність від лікування радоном келоїдних рубців в рази вища, аніж від лікування дорогими фармакологічними засобами».

Для лікарів санаторію «Поділля» кожна людина, яка приїздить на оздоровлення – як рідна. Кожна людина має свою історію захворювання, свої ускладнення та наслідки хвороби. І лише після лікування в нашій оздоровниці, додому повертається з новою історією, – унікального зцілення.

Не живіть у стражданнях, радійте життю. Лікарі «Поділля» і цілющий радон Вам в цьому  допоможуть.