ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Перлинні ванни: санаторій на вінниччині приваблює інноваційним лікуванням

29 Травня 2018

Інноваційні підходи санаторного лікування представили у своїх доповідях кандидати та доктори медичних наук Вінниччини на науково-практичній конференції в санаторії “Поділля”, що у Хмільнику на Вінниччині. Перша половина конференції була присвячена терапевтичним захворюванням. Друга — досвіду з лікувальних методик санаторію. За словами заступника директора медичної частини санаторію «Поділля» Леоніда Марчука, на сьогодні фахівець має бути всебічно грамотним.

— Коли людина приїздить до санаторію із профільного лікування опорно-рухового апарату із захворюванням серця або легень, то ми маємо надати фахову консультацію. Отже, конференція — це шлях підвищення професійного рівня лікаря. Леонід Марчук говорить, що у такий спосіб фахівці санаторію здатні витримувати високий рівень конкуренції. Адже систематично працюють над підвищенням кваліфікації та обмінюються досвідом із провідними фахівцями Вінниччини.

— Сьогодні ми ділилися досвідом й говорили про ефективну методику лікування наших профільних захворювань опорно-рухового апарату. Бішофіт – унікальний екологічний мінеральний комплекс у вигляді ванн та гелю. Наш досвід показав ефективні результати. Бішофі́т — заключний продукт галогенезу, який утворюється на останній стадії формування соляних відкладів сульфатного типу, багатих магнієм. Леонід Антонович розповів, що шляхом прийняття ванн із бішофітом, а також через місцеве застосування — електрофорез — магній проникає у суглоби, аби зняти спазми і набряк судин.

— На сьогодні ми можемо запропонувати радонові, хвойні, перлинні, кисневі ванни. Так, ми застосовуємо комплекс ванн: чергування радонових із прийняттям ванн із бішофітом. У такий спосіб відбувається біостимуляція для відновлення хрящової тканини, — розповідає Анатолій Марчук.

Доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини медичного факультету № 2 ВНМУ ім. М. І. Пирогова Вадим Жебель про конференцію говорить так:

— У пріоритеті — запобігання захворювань та їх правильне лікування. Наша справа – грамотне лікування. Первинне – недопущення захворювання. Вторинне — медикаментозне лікування. Ми сьогодні говорили в більшій мірі про вторинну дублікацію та медикаментозну профілактику за допомогою медикаментів. Доповіді кожного доповідача містили багато нових тверджень. Про рекомендації професорів, а також перейняття цікавого й нового досвіду додав Леонід Марчук:

— Цікавою і новою для санаторію інформацією стала новина про нові препарати для зняття болю, протизапальні, спазмолітичні. Їх професора рекомендують для застосування у своїх практиках нашим фахівцям. Як правило, після відвідування санаторію люди не знають, як правильно запобігти болю. Тому говорили про препарати, які зменшують біль і страждання хворих на остеоартроз, остеохондроз, ревматозний артрит та поліартрит, особливо при хворобі Бєхтєрова. За словами Леоніда Марчука, представили новий ефективний препарат для опорно-рухового апарату, адже не всі сучасні препарати ефективні.

Рекомендували також нові препарати для лікування бронхітів. Варто розповісти і про неймовірну атмосферу, яку створює чарівний хвойний ліс, що навкруги санаторію.

Приємним бонусом для відвідувачів конференції, окрім корисної інформації, була ароматерапія пахощами хвойного лісу. “Хвойний курс” ароматерапії пройшли і журналісти Vlasno.info.

Окремо треба говорити про високоякісне й смачне харчування в санаторії. У меню для відвідувачів було втілено найкращі традиції української кухні “по-домашньому”. У цій атмосфері навіть науково-практична конференція відбулася невимушено й цікаво, а також стала для журналістів Vlasno.info пізнавально-корисною.

За матеріалами сайту vlasno.info