ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Чому я знову буду відпочивати в санаторії «Поділля» цієї зими?

12 Липня 2017

Санаторій «Поділля» – це перлина Хмільника, оточена старим хвойним лісом площею більше 10 гектарів. Щороку сюди приїжджають близько 10 тисяч людей, які хочуть не лише оздоровитися, а й відпочити від міської суєти. Взимку тут особливо прекрасно: ліс перетворюється на справжню казку, покривається пухнастим снігом, а повітря, наповнене цілющими ароматами хвойного лісу, стає особливо чистим.

Крім радонової води з власних свердловин, допомагають впоратися з різними захворюваннями досвідчені фахівці з різних областей та сучасне обладнання. А якщо ви приїхали сюди просто відпочити, то у вашому розпорядженні є клуб з кінотеатром, бібліотекою та танцювальним майданчиком. Їдальня пропонує смачні, різноманітні і, найголовніше, корисні страви. Слід зазначити, що водопровід санаторію живить власне джерело артезіанської води. Так що просто включивши воду з крана у себе в номері ви отримуєте чисту воду за своїми мікрохімічна характеристикам подібну до таких популярних мінеральним водам як «Моршинська», «Миргородська» або «Регіна».

Взимку тут відпочиваючих не менше, ніж влітку. І якщо підрахувати щоденні витрати на проживання в квартирі в Харкові чи Києві, з урахуванням комунальних послуг, то повноцінний відпочинок в санаторії дуже вигідний для ваших гаманця і кишені. Приміром, вартість оренди однокімнатної квартири в Києві без євроремонту коштує близько 4 тис. грн. З комунальними виходить приблизно 4200 – 4400 грн. на добу – 140 – 160 грн. А якщо додати харчування, відпочинок і проїзд, то виходять всі 400- 500 грн. А тепер повернімося до санаторію. «Поділля» пропонує відпочиваючим напівлюкси, люкси й апартаменти з відмінним ремонтом і всім необхідним для комфортного життя. Не потрібно готувати, ходити за продуктами і дихати густим міським смогом. Ціна на добу за напівлюкс з людини складає 410 грн за двомісний і 530 грн за одномісний.

Виходячи з вищенаведених розрахунків, відпочивати в санаторії «Поділля» взимку не тільки корисно для здоров’я, але й вигідно для сімейного бюджету. Уявіть, як ви проводите холодні зими в теплому номері, дивлячись на густий ліс і насолоджуєтеся тишею і спокоєм. Також санаторій пропонує різні екскурсійні програми, прогулянки біля лісового озера і різноманітну культурну програму для відпочиваючих.

Спальні корпуси знаходяться окремо від лікувальних. Вам не обов’язково їх відвідувати. Звичайно ж, можна кілька разів сходити на масаж, прийняти радонові ванни або попити ароматні трав’яні чаї, які ніколи не будуть зайвими. Але якщо ви хочете повернутися в місто не тільки відпочившим, а й здоровим, то краще попередньо відвідати фахівця, який визначить, на які процедури варто походити, і розпише графік на кожен день. Тут працюють справжні світила медицини, які все своє життя поклали на лікування хворих і створення нових методик, що дозволяють повернути організму колишню силу.

Територія санаторію вражає своїми розмірами. Неподалік від спальних корпусів знаходиться перукарня, бар, безліч магазинів і своя автостоянка. Природно, в кожній кімнаті є доступ до інтернету, адже без нього просто немислиме сучасна життя.

Отже, проживання в санаторії «Поділля» взимку має ряд переваг. По-перше, не доведеться стояти в чергах на процедури і витрачати свій дорогоцінний час. По-друге, якщо врахувати економічну ситуацію в країні, і «радісні» обіцянки влади ще більше підняти ціни на комунальні послуги, то набагато вигідніше виїхати на місяць другий в санаторій. Тривалість путівок становить 21 день. Звичайно ж, можна приїхати і на тиждень. Але багато швидко продовжують собі відпочинок, так як не можуть розлучитися з таким чарівним і затишним місцем, як санаторій «Поділля».