ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Свято Нового Року 2016 в санаторії “Поділля”

12 Липня 2017

Святкові заходи до новорічних свят 2016 з аншлагом пройшли в санаторії «Поділля».

Напередодні новорічних свят відбулась низка святкових заходів для відпочиваючих у санаторії «Поділля». Також вітання отримали і працівники санаторію.

29.12.2015р. був вітальний концерт для колективу санаторію. Перед концертом працівників привітали: директор санаторію «Поділля» Реп’ях Анатолій Григорович, а також голова первинної профспілкової організації «Поділля» Сторожук Іван Іванович.

Подякували усім працівникам за їх професійну роботу, за реалізацію у 2015 році нових проектів та підготовку до втілення у 2016 році нововведень, для покращення оздоровлення і відпочинку гостей санаторія «Поділля».

«Протягом року оздоровчий заклад приймав відпочиваючих з різних куточків України і різних країн ближнього та далекого зарубіжжя, як наслідок маємо гарні показники, що дає сили і наснаги розвиватись надалі» – відмітив директор.

По закінченню виступу, працівникам було оголошено про наказ щодо преміювання всіх працівників на відзнаку свята 2016 Нового Року.

Далі новорічною концертною програмою працівників та відпочиваючих санаторію привітав ансамбль «Водограй». У виконанні музичного колективу звучала запальна українська народна музика, новорічні та різдвяні пісні, улюблені кавер-хіти різних поколінь.

Після концерту на відвідувачів чекав святковий фуршет з різними солодощами та фонтанами із шоколаду.