ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Святкування 25-ї річниці незалежності України у санаторії “Поділля”

12 Липня 2017

Напередодні ювілейного свята – 25-ї річниці Дня Незалежності України. В актовій залі клубу санаторії «Поділля» відбулись урочисті збори.

З привітальним словом перед працівниками санаторію та відпочиваючими виступив директор санаторію Анатолій Григорович Реп’ях. Він висловив подяку всьому колективу за вкладений внесок кожного у розвиток санаторію. Від високого професійного рівня, кропіткої праці, чуйного ставлення кожного лікаря, кожної медсестри та усього обслуговуючого персоналу залежить і здоров’я, і настрій, та взагалі результат лікування кожного відпочиваючого. Адже найбільшою нагородою для нас є повернення здоров’я хворим, їхні вдячні слова та бажання приїздити до нас знову.

В ці дні набувають особливого значення слова вдячності від воїнів АТО які боронять свободу та незалежність нашої держави на сході України, а саме:бійці 130-го окремого розвідувального батальйону «Золоті ворота», в/ч 3039 національної гвардії, 9-го окремого мотопіхотного батальйону збройних сил України, реабілітаційний центр «Шпиталь Майдану», батальйон «Тризуб», в/ч 3014 західного прикордонного округу та багато ще інших військових частин висловлюють подяку вдячними листами, грамотами керівнику санаторію – Рап’яху Анатолію Григоровичу та колективу санаторію командири і солдати збройних сил України та національної гвардії України за безкоштовне лікування, відновлення та реабілітацію бійців та членів їхніх родин.

За добросовісну, плідну працю та високий професіоналізм з нагоди свята адміністрація санаторію нагородила кожного працівника санаторію грошовою премією. Було також відзначено, що завдяки звитяжній праці колективу, гарній репутації санаторію як в Україні так і за її межами наш заклад на зараз має гарні економічні показники, що зокрема дозволяє працівникам весь рік працювати на повну ставку.

Також із привітальним словом звернувся до колективу голова первинної профспілкової організації «Поділля» Сторожук Іван Іванович. Після привітання було запропоновано заслухати річний звіт первинної профспілкової організації. Для звітування на сцену було запрошено бухгалтера профспілки Михальову Світлану Василівну.

Світлана Василівна доповіла, що за рік роботи профспілки санаторію витрачено значну кількість коштів  для працівників санаторію зокрема допомога на лікування, хірургічні операції, до святкових днів, на ювілеї, весілля, на новорічні подарунки, виплата на поховання. Профспілкові внески не утримуються з працівників санаторію.

Також було надано можливість безкоштовно пролікуватись як працівникам санаторію, так і колишнім членам колективу санаторію. Надавалася безкоштовна допомога як працівникам так і членам їх сімей лікаря-стоматолога. Так на протязі року стоматологічні послуги отримали 105 чоловік.

Санаторієм було добровільно застраховано кожного працівника від нещасних випадків та на випадок хвороби. Із числа застрахованих осіб вже отримали виплати по страхових випадках 12 працівників санаторію.

Головую профспілки була висунута пропозиція про надання додаткової матеріальної допомоги працівникам, що захворіли. Керівництво санаторію зразу ж пішло на зустріч побажанням профспілки. В подальшому для отримання такої допомоги достатньо буде просто написати заяву до адміністрації і хворому будуть виділені кошти.

Слід відзначити, що під час урочистих зборів у залі панувала атмосфера доброзичливості і поваги. Особливою теплою вона стала, коли на сцену актової зали для вручення ранців з повним набором шкільного приладдя були запрошені діти працівників санаторію, що цього року підуть перший раз у перший клас. Вручав ці ранці дітям особисто директор санаторію.

По завершенні святкового зібрання перед працівниками і відпочиваючими виступила відома на всю нашу країну група «Шаблі». В її виконанні прозвучали як народні українські пісні так і пісні відомих українських виконавців.