ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

РОЗВАНТАЖЕННЯ МІЖХРЕБЦЕВИХ ДИСКІВ – ПОПЕРЕДЖЕННЯ УСКЛАДЕНЬ ХВОРОБ СПИНИ

28 Вересня 2020

Найновіші методики для попередження та лікування захворювань всіх відділів хребта, що застосовують лікарі  санаторію «Поділля» дозволяють не відчувати симптомів болю і загострення хвороби упродовж тривалого часу, навіть, якщо Вас турбували больові відчуття та часті запальні процеси.

На сучасному американському обладнанні лікар оздоровниці Антон Сивак проводить процедуру, яка розвантажує міжхребцеві диски. Це не дає їм зміщуватися і викликати біль та запалення.

-Це ефективна боротьба з ускладненнями остеохондрозу, такими як: протурузії, кила диску, компресійні синдроми, корінцево-судинні симптоматичні хронічні прояви, міофасціальний синдрому, м’язово-тонічний синдром, – розповідає Антон Володимирович. –   Восьми або десяти процедур достатньо для того, щоб вирівняти клініку загострень хвороби спини та проявів остеохондрозу.  І, терміном до року, людину

не турбуватимуть відчуття болю та запалень, захворювання не загострюватиметься. Крім цього ми надаємо рекомендації щодо вправ, які потрібно виконувати для досягнення кращого ефекту, медикаментозно підтримуємо пацієнта протягом року, навіть коли він перебуває поза межами санаторію.

Це ефективна методика як при клінічних проявах захворювань, так і для профілактичного режиму.

При гострому перебігу хвороби запалення знімається медикаментозно, а розвантаження міжхребцевих дисків проводиться лише у стані ремісії.

Процедура є абсолютно безболісною, людина відчуває лише легкі потягування, а лікар стежить за змінами навантажень на графіку, що передається на монітор.

Залежно від стану та клінічної картини захворювання, обладнання дозволяє налаштувати необхідний режим навантаження.

Покращення самопочуття відчувається вже після перших декількох сеансів, а в комплексі з іншими методиками, ефективність дії процедури підвищується в рази.

Тож, якщо Вас турбують гострі і ниючі болі в спині, запалення, головний біль та запаморочення, які викликає остеохондроз чи інші хвороби, – зверніться до лікарів санаторію «Поділля». Вони проведуть якісне обстеження та забезпечать ефективне лікування у комфортних для Вас умовах.