ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Санаторій «Поділля» нагородив переможницю конкурсу «Золотий птах»

12 Липня 2017

25-27 травня 2016 року в м. Вінниці пройшов ІІ Всеукраїнський пісенний фестиваль-конкурс «Золотий птах» для дітей і молоді з обмеженими можливостями.

Засновниками та організаторами Фестивалю-конкурсу виступили ГО «Центр «Культурна cтратегія – ХХІ», РЦСМ галерея «Арт-шик», ТМ «RUTA», Департамент культури Вінницької міської ради, Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної держадміністрації. Також цей соціальний проект підтримав санаторій «Поділля» м. Хмільник.

У Фестивалі-конкурсі взяли участь 19 конкурсантів у двох вікових категоріях: 10-15 років, 16-23 років, з різних регіонів України, зокрема Волинської, Івано-Франківської, Закарпатської області, Кіровограду, Сум, Полтави, Харкова та області, Києва, Вінниці та області.

Відбірковий тур Фестивалю-конкурсу проходив 26 травня 2016 року у Креативному просторі «Артинов», а 27 травня 2016 року у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі імені М.К.Садовського відбувся Гала-концерт та нагородження переможців.

В результаті напруженого вокального змагання перемогу (Гран-прі) отримала дванадцятирічна Марія Сухонос із міста Кіровоград. Перші місця у молодшій віковій та старшій категоріях отримали десятирічний Павло Шокота з м.Суми та двадцятиоднорічна Діана Подрезенко із м.Полтава відповідно. Другі місця зайняли Барбанови Тетяна і Юлія 15 років, м.Івано-Франківськ та Кручик Лілія 17 років, с. Яревище Волинської області. Треті – Тетяна Опушко, 14 років, м.Вінниця та Марина Лавришинець, 20 років, м. Тячів Закарпатської області.

Володар Гран-прі отримала грошову винагороду в розмірі 15 тисяч гривень, переможці у вікових категоріях по 10 тисяч гривень. Окрім того всі троє будуть представляти Україну на ХХ Міжнародному пісенному фестивалі для молоді з обмеженими можливостями «Чехочінські творчі зустрічі», який буде проходити в липні цього року в м.Чехочінек Республіки Польща. Відповідні сертифікати та запрошення від організаторів цього заходу, Фонду ініціатив для людей з обмеженими можливостями «PRO OMNIBUS», були вручені директором Фонду Мирославом Саторою.

Конкурсанти, які зайняли другі місця, отримали грошову премію в розмірі 7 тисяч гривень кожний, треті місця – по 5 тисяч гривень. Всі інші отримали грошові премії по 3 тисячі гривень. Окрім того одна з переможець з Києва отримала путівку до санаторія «Поділля» м. Хмільник для себе та своєї матері на два тижні. Тепер вони зможуть відпочити і оздоровитися в одному з кращих санаторіїв України. Також всі учасники отримали Дипломи, подарунки від організаторів і спонсорів.

Спеціальний гість фестивалю – вокально-хореографічний колектив «Парасолька», молодіжного відділення «Парасолька» Вільшанського дитячого будинку-інтернату Закарпатської області.

27 травня у консульстві Республіки Польщі у м. Вінниця було підписано договір «Про співпрацю в галузі культури і музичної освіти, а також обмін молоддю з обмеженими можливостями» між Фондом Ініціатив «PRO OMNIBUS» м.Чехочінек (Польща) та ГО «Центр – Культурна стратегія XXІ століття» (м. Вінниця). Договір було підписано директором Фонду Ініціатив «PRO OMNIBUS» Мирославом Саторою та Людмилою Бушинською – Головою ГО «Центр «Культурна cтратегія – ХХІ».

Джерело: vn.20minut.ua