ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Медичний семінар в санаторії “Поділля”

7 Липня 2017

Однією з провідних проблем сучасності є хвороби опорно-рухової системи.

Захворювання суглобів перетворюють життя на боротьбу із болем. Але при правильному лікуванні такий біль можна значно приглушити або й нівелювати повністю. Вам допоможуть у цьому лікарі санаторію «Поділля», який спеціалізується на боротьбі саме з цими недугами.

Команда терапевтів, травматологів та діагностів детально вивчить Ваш індивідуальний випадок та докладно пропише необхідне лікування.

Лікування в санаторії базується на комплексному застосуванні медикаментозних, бальнеологічних, фізіотерапевтичних, фітотерапевтичних методів і природних оздоровчих ресурсів.

Так як основним лікувальним фактором курорту є унікальні за своїм складом радонові мінеральні води, то радонотерапія у складі бальнеолікування представлена в санаторії в найповнішому спектрі (радонові ванни для рук і для ніг місцеві (двохкамерні), загальні, напівванни). У санаторії застосовуються загальний медичний та спеціалізовані масажі, озокеритотерапія, мінеральні та аромованни, а також гідромасажі.

Тут варто додати про інші можливості санаторію.

Суттєву допомогу щодо теоретичної підготовки лікарям санаторію постійно надають науковці з Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. Кілька разів на рік на базі санаторію проводяться науково-практичні конференції з висвітленням сучасних технологій лікування комбінованої терапевтичної патології, що ґрунтуються на результатах доказової медицини.

Провідні спеціалісти кафедр терапевтичного профілю (проф.. Жебель В.М, проф. Палій І.Г., проф. Станіславчук М.А., доц.. Гуменюк А. Ф. та інші) регулярно виступають з доповідями щодо раціонального вибору нестероїдних протизапальних засобів, сучасних підходів до поєднання локальної та системної хондропротекції, особливостей лікування хворих з коморбідною патологією. Особлива увага приділяється вибору фармакотерапії у кардіологічних хворих з супутньою патологією опорно-рухового апарату при санаторно-курортному лікуванні (радонотерапії).

Досвідчені лікарі оздоровниці постійно підвищують свій професійний рівень і використовують новітні технології у щоденній практиці.

Результати лікування перевершують очікування – у переважній більшості випадків спостерігається значний регрес патологічних процесів у суглобах, і – як наслідок – покращення самопочуття та якості життя пацієнтів.