ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Святкові заходи до новорічних свят 2019 з аншлагом пройшли в санаторії «Поділля».

5 Січня 2019

Напередодні новорічних свят відбулась низка святкових заходів для відпочиваючих у санаторії «Поділля». Також вітання отримали і працівники санаторію.

27.12.2018р. був вітальний концерт для колективу санаторію. Перед концертом працівників привітали: заступник директора санаторію «Поділля» Реп’ях Олександр Анатолійович.

Він подякував усім працівникам за їх професійну роботу, за реалізацію у 2018 році нових проектів та підготовку до втілення у 2019 році нововведень, для покращення оздоровлення і відпочинку гостей санаторію «Поділля».

«Протягом року оздоровчий заклад приймав відпочиваючих з різних куточків України і різних країн ближнього та далекого зарубіжжя, як наслідок маємо гарні показники, що дає сили і наснаги розвиватись надалі» – відмітив Олександр Анатолійович.

По закінченню виступу, працівникам було оголошено про наказ щодо преміювання всіх працівників на відзнаку свята 2019 Нового Року.

Далі новорічною концертною програмою працівників та відпочиваючих санаторію привітав ансамбль «Водограй». У виконанні музичного колективу звучала запальна українська народна музика, новорічні та різдвяні пісні, улюблені кавер-хіти різних поколінь.

А вже наступного дня для дітей працівників санаторію “Поділля” відбулося новорічне дитяче свято. До малюків завітали Дід Мороз та Снігуронька з казковими героями улюблених мультфільмів. Було дуже весело, адже було багато веселих конкурсів та ігор. По завершенні свята малюки отримали солодкі подарунки від казкових гостей.