ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

ХТО ЛІКУЄ СПИНУ В САНАТОРІЇ – У ЛІКАРНЯХ НЕ ЛІКУЄТЬСЯ

24 Серпня 2020

Болі в спині, погіршення кровообігу, сонливість та запаморочення… – Симптоми, які не дозволяють почуватись повноцінним та активним, інколи навіть закреслюють намічені плани і приковують до ліжка.

Від захворювань опорно-рухового апарату часто страждають чоловіки і жінки як похилого віку, так і молодь. Адже більшість людей проводить малорухомий спосіб життя, що стимулює розвиток хвороб хребта, суглобів тощо.

Хтось рятується протизапальними препаратами і тимчасово пригнічує біль, хтось відкладає лікування «на потім», аж доки не загостриться, хтось шукає швидкі методи лікування, але вони нажаль допомагають лише на короткий період часу, і хвороба знов дає про себе знати.

Здоров’я – найцінніший скарб. Будь-яке самолікування чи несвоєчасне звернення до лікаря може призвести до невтішних наслідків. Тому дуже важливо обрати правильний шлях лікування, який забезпечить довготривалий ефект.

Лікування опорно-рухового апарату в санаторії «Поділля» здійснюється лікарями з великим досвідом роботи, які застосовують індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Перед призначенням курсу лікування звертається увага на вік, перенесені раніше оперативні втручання чи хвороби, визначається ступінь захворювань, що виникли чи загострилися в опорно-руховому апараті…

Лікар супроводжує весь процес лікування та, при потребі, коригує задля підвищення ефективності.

Радонові ванни в комплексі лікування захворювань опорно-рухового апарату зменшують запалення та чинять знеболюючу дію, що сприяє швидшому та ефективнішому лікуванню хвороби.

Вже до завершення курсу лікування Ви відчуєте значне покращення. Рух без болю – це комплекс дієвих заходів та засобів, які застосовують лікарі санаторію «Поділля», перевірений часом і тисячами оздоровлених людей  з усієї України та інших куточків світу.